Кошик
166 відгуків
Автопристрій ™

Фаркопи CHEVROLET

у вигляді спискуу вигляді галереї
1 2

Фаркоп Chevrolet

Шукаєте фаркоп на Шевроле? Фахівці нашого магазину завжди готові прийти на допомогу у пошуках відповідного функціонального аксесуара у цій категорії. Ми відповімо на будь-які ваші запитання та проконсультуємо за необхідності, заощадивши час та гроші.

Трохи історії

Що являє собою фаркоп Шевроле? Це так званий «буксирувальний гак» у вашій машині, який дозволяє перевозити не лише вантажні причепи та житлові автофургони, а й використовувати фаркоп для транспортування велосипедів, наприклад.

Історія фаркопу розпочалася у німецькій компанії Westfalia Automotive. У 1932 році Бернар Кнобель, син власника компанії, сконструював перше у світі дишло, яке за два роки запатентував. Потім, в 1966 році, Westfalia Automotive сконструювала перший у світі кульовий гак, для розбирання якого не потрібно жодних інструментів.

У 2002 році на ринку з'явився висувний гак із електроприводом. Це рішення було відповіддю на правила, введені Європейським союзом, за якими заборонялася експлуатація автомобілів з фаркопами за відсутності причепів.

Особливості

Фаркоп Chevrolet можна встановити як на нові, так і старі автомобілі. Купуючи відповідний варіант, варто звернути увагу на деякі нюанси, серед яких:

  • сумісність з даною моделлю та модифікацією автомобіля;

  • допустимий тоннаж;

  • дата виробництва;

  • найменування виробника тощо.

Джгут проводів фаркопа повинен відповідати конкретному автомобілю залежно від роз'ємів та підготовки авто його виробниками. Процес установки зазвичай показаний у вигляді піктограми в інструкції з встановлення, яка додається до кожного фаркопа.

Перш ніж встановити джгут фаркопа, спочатку ретельно перевірте електричну систему автомобіля. Переконайтеся, що всі електричні ланцюги функціонують належним чином і що на панелі приладів не горять сигнальні лампи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner