Кошик
236 відгуків

Сейчас компания не может обрабатывать заказы и сообщения. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Автопристрій ™

Фаркопи AUDI

в виде спискав виде галереи

Фаркоп Ауді

Фаркоп Audi, представлений в асортименті в даному розділі нашого каталогу, безумовно, збільшує вантажопідйомність та загальні можливості у буксируванні вашого автомобіля. За допомогою цього необхідного аксесуара ви зможете без проблем буксирувати вантажні причепи, а також перевозити велосипеди на багажнику, встановленому на гаковій кулі.

Буксирувальний гак в машині

Що являє собою фаркоп Ауді? У чинних нормативно-правових актах, виходячи з яких сертифікуються буксирувальні гаки, входить технічне визначення цієї конструкції. У ній описуються характеристики та вказується, що буксирні гаки є «механічними зчіпними пристроями та їх складовими частинами».

Мається на увазі, що фаркоп на Aудi в зборі є частиною жорсткого елемента рами, що несуть частин кузова і шасі автомобіля. Для нормального функціонування фаркопа передбачені відповідні зчіпні пристрої, які забезпечують безпеку та надійність зчеплення з причепами.

Особливості фаркопа Audi

Кожен фаркоп для автомобіля повинен мати відповідний допуск та сертифікат відповідності. Документація гарантує відповідну міцність фаркопа, а також забезпечує правильні параметри, адекватні даній моделі автомобіля (включаючи відповідні точки кріплення для конкретної конструкції автомобіля).

Правила дорожнього руху в Україні не вимагають від водія повністю розбирати чи ховати виступаючу частину фаркопу. Не допускається рух лише з кульовою опорою по дорозі, коли вона обмежує видимість ключових частин автомобіля (наприклад, номерного знака, протитуманних фар тощо).

Зверніть увагу, що в Європі в деяких країнах (Німеччина, Австрія) заборонено керувати автомобілем із підключеним фаркопом, якщо його можна зняти або він не використовується. Якщо фаркоп із кульовою є стаціонарною конструкцією, водій зобов'язаний надіти на кульову заглушку червоного кольору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner